top of page

Naczynia żaroodporne ceramiczne

Pozwolą Ci przygotowywać przepyszne potrawy, a jednocześnie staną się prawdziwą ozdobą kuchni. Ręcznie robione naczynia żaroodporne ceramiczne szkliwione od Metiisto.pl to artystyczne cudeńka, które wyróżniają się na tle tradycyjnych produktów z seryjnej produkcji. Są wytrzymałe i doskonale utrzymują ciepło. Misterne wykonanie i piękne wzornictwo sprawiają, że dobrze uzupełnią aranżację w stylu rustykalnym czy retro. Z powodzeniem możesz je wkomponować również w nowoczesny wystrój, podkreślając unikalny charakter Twojej domowej kuchni.

Każde naczynie żaroodporne ceramiczne, dostępne w naszym sklepie internetowym, to prawdziwe dzieło sztuki wykonywane w tradycyjnym warsztacie garncarskim. Etap jego tworzenia oparty jest o wiedzę przekazywaną w rodzinie twórcy już od czterech pokoleń, z dbałością o każdy szczegół.

W naszej kolekcji znajdziesz unikalne naczynia, w których możesz piec, zapiekać, ogrzewać lub nawet gotować potrawy. Polecamy także piękne żaroodporne misy w kolorze ciemnej oliwki z brązowym wnętrzem, na których podasz gorące pieczenie, ryby czy domowej roboty smalec według receptury prababci.