top of page

Tkanina dwuosnowowa sklep - wyroby tkane ręcznie

Unikatowe, niepowtarzalne, wykonane ręcznie z miłością, zaangażowaniem i wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie - wyroby tkane ręczne, które oferuje sklep metiisto.pl to przedmioty, które będą niebanalną ozdobą, zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu oraz idealnym towarzyszem codzienności. Nasz asortyment to: poszewki na poduszkę, makatki dekoracyjne, koce, torebki, podkładki pod czajnik, plecaki, dywaniki. Poznaj bogactwo tradycji z gminy Janów i zachwyć się pięknem wyrobów z tkaniny dwuosnowowej. Przenieś wnętrze swego domu na wyższy wymiar i otaczaj się prawdziwie wartościowymi przedmiotami, przez które przemawiają ich twórcy. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, jak piękne, choć zwykle niedoceniane, są wyroby tkane.

Tkanina dwuosnowowa rękodzieła

Poszewki na poduszki, dekoracyjne makatki, koce, torebki, dywaniki dostępne w naszym sklepie to wyroby z Janowa - jedynego znajdującego się w Polsce ośrodka, w którym wyrabiana jest tkanina dwuosnowowa. Prezentowane rękodzieła mają walory, zarówno dekoracyjne, jak i użytkowe. Koc w wełny owczej jak żaden inny otuli i ogrzeje w zimowe wieczory, torebka tkana na ręcznych krosnach poziomych zachwyci każdą entuzjastkę modowych szaleństw, a jednocześnie zaskakuje funkcjonalnością. Produkty, które można u nas kupić, to nie „cepelia” i produkty odpowiednie wyłącznie dla osób starszych, ale piękne przedmioty, którymi można się otaczać niezależnie od wieku i stylu życia.

Tkanina dwuosnowowa sklep

Nasz sklep jest miejscem, w którym można zamówić produkty, których twórcy są znani z imienia i nazwiska. To niemalże zupełnie tak, jakbyś kupował je bezpośrednio u rzemieślnika. Szczycimy się współpracą z osobami, które mają 30-letnie i dłuższe doświadczenie w swojej pracy i stanowią nieliczną grupę przedstawicieli parających się tą tradycyjną twórczością. Większość wyrobów powstaje na indywidualne zamówienie, dlatego czas oczekiwania na towary jest wydłużony, jednakże klient zyskuje pewność, że przedmiot został stworzony specjalnie dla niego. Zakupy w naszym sklepie internetowym to wsparcie i pomoc w zachowaniu tradycji oraz podziękowanie za trud osobom, które ją pielęgnują. Wyroby tkane ręcznie to również niebanalny sposób dekoracji wnętrz - tak mocno odbiegający od tysięcy produktów dostępnych w dyskontach z artykułami wnętrzarskimi. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

bottom of page